Mieszalnia kolorów

Mieszalnia kolorów Kemichal: oleje do drewna w wybranym odcieniu!

Jako lider w produkcji oraz dystrybucji artykułów do lakierowania i olejowania drewna, posiadamy własną mieszalnię kolorów, dzięki której oferta sklepu Kemichal jest jeszcze bardziej wszechstronna! Na zamówienie stworzymy dla Państwa wybrany kolor oleju do drewna, zarówno do zastosowania wewnątrz, jak i na zewnątrz. Oleje do drewna znajdują się nieprzerwanie w czołówce produktów do zabezpieczania drewnianych mebli, schodów i parkietów – dzięki nim drewno wygląda elegancko i naturalnie.

W wystroju i aranżacji wnętrz liczy się każdy detal. Dlatego specjalnie dla Państwa uruchomiona została mieszalnia kolorów dla olejów do drewna – w ten sposób możliwe jest dobranie idealnej barwy oleju, a przez to osiągnięcie najlepszego efektu dekoracyjnego dla swoich mebli. Dla zastosowań wewnątrz domu, sklep Kemichal oferuje Państwu sprawdzone i wysoce wydajne oleje do drewna parkietowo-meblowe, które gwarantują efekt matu lub półmatu.

Mieszalnia kolorów pozwala także na wybór właściwego produktu na zewnątrz. Oleje do drewna (tarasowe) w wybranych kolorach to szansa na zabezpieczenie i odświeżenie wielu artykułów w ogrodzie, altanie, na balkonie i tarasie, z zachowaniem koloru, który odpowiada aranżacji.

Lazury wodne – barwione

Wśród bestsellerów do zastosowań zarówno do wewnątrz, jak i do zewnątrz, znajdują się lazury wodne barwione. Są to produkty wodorozcieńczalne, które cechuje wyjątkowo łatwa aplikacja i trwałość. Dzięki wodorozcieńczalnej bazie produkt ten jest nieuciążliwy w stosowaniu, gdyż jest prawie bezwonny.

Lazury wodne barwione posiadają moc zastosowań, szczególnie wokół domu, gdzie wykorzystywane są do pokrywania różnego rodzaju konstrukcji drewnianych i elementów małej architektury, takich jak drewniane altany ogrodowe, pergole, piaskownice i place zabaw i inne. Oprócz standardowej listy 20 produktów, nasza mieszalnia kolorów oferuje wykonanie niestandardowej barwy pod zadany wzór.