Kemilac Color System

Lakiery do mebli Kemichal

  • Lakierowane poliuretanowe, nitro, akrylowe i wodne kolory z systemów międzynarodowych "RAL" i "NCS", ponad to nowa kolekcja kolorów "Kemilac"
  • Istnieje możliwość dla detalistów udostępnienia wielojęzycznego oprogramowania, do sporządzania receptur do produkcji lakierów w kolorach, w odniesieniu do katalogów "RAL" (213 kolorów) i "NCS" (1950 kolorów) i KEMILAC (165 kolorów)
  • Bazy do których dodaje sie pasty białe jak i transparentne, wodne i rozpuszcalnikowe, matowe i w połysku, w wersji do aplikacji z tradycyjnego pistoletu, airless/airmix, pędzlem/wałkiem.

Mieszalnia lakierów meblowych

Jesteśmy doskonale wyposażoną firmą, która daje możliwość w pełni precyzyjnego przygotowania dowolnego koloru. Wykorzystujemy do tego celu w pełni zautomatyzowanych, sterowanych komputerowo dozowników. Istnieje możliwość precyzyjnego i powtarzalnego doboru kolory, nawet podczas produkcji niewielkich partii. Dobierając dowolny kolor lakiery, identyczny dobierzemy również po długim czasie - specjalnie pod Twoje zamówienie.

Nasza własna mieszania lakierów meblowych, daje nam niesamowity komfort i wygodę podczas produkcji lakierów o określonym kolorze. Dzięki temu optymalizujemy zużycie materiałów oraz poświęcony czas, mogąc tym samym oferować lakiery do mebli w możliwie atrakcyjnych cenach. Dzięki temu mamy możliwość tworzenia własnych, unikalnych formuł kolorystycznych.

lakiery do mebli Katowice

mieszalnia lakierów meblowych Bytom

kolory lakierów do mebli Bytom