Lakiery w sprayu

Współczesne wymagania rynku farb i lakierów są nam doskonale znane. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę lakierów w aerozolu, zapewniających wszechstronne i wygodne pokrywanie powierzchni drewnianych i drewnopochodnych, jak meble, parkiety czy produkty ogrodowe. Wszystkie dostępne w naszym sklepie lakiery i oleje do drewna, dystrybuowane są więc jako lakiery w sprayu.

Lakier w sprayu Kemichal Color Matic tworzy powłoki wysokiej jakości – odporne, trwałe i szybkoschnące. To bardzo wygodna i wydajna metoda odnawiania lub zmiany koloru mebli do domu i ogrodu. Lakier do mebli w formie aerozolu, dzięki specjalnie opracowanej końcówce, pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, co znacznie ułatwia i przyspiesza pracę. Lakiery w sprayu Kemichal nadają się zarówno do zastosowań przemysłowych, hobbystycznych, jak i profesjonalnych.

Lakier do mebli w sprayu: jak używać?

Aby cieszyć się pięknym efektem lakierowania mebli, zarówno w domu, jak i na zewnątrz, polecamy stosować lakiery Kemichal, nanosząc cienkie warstwy aerozolu, co pozwoli uniknąć zacieków i przyspieszy schnięcie. Stosując lakier w aerozolu w pomieszczeniach, zaleca się wentylację i zachowanie przepływu świeżego powietrza.

Jak przygotować powierzchnię do lakierowania drewna?

Choć lakier w sprayu marki Kemichal Katowice posiada bardzo szerokie zastosowanie, najlepiej sprawdza się na produktach drewnianych lub drewnopochodnych ( MDF, sklejka itp. ), takich jak meble czy elementy małej architektury. Tego typu obiekty, zanim w ogóle zaczniemy lakierowanie drewna, trzeba właściwie przygotować. Lepszą przyczepność lakieru zapewnia zeszlifowanie powierzchni i oczyszczenie jej z poprzednich warstw, np. farby, lakiery, olejów itd. Zazwyczaj lekkie przeszlifowanie powierzchni przy użyciu ogólnodostępnych materiałów ściernych pozwala znacznie poprawić przyczepność lakierów do mebli w sprayu.

lakiery do mdf katowice

kuchenne lakiery do MDF bytom

drzwi Lakiery do MDF Śląskie